Paldies, Jūsu jautājums ir veiksmīgi nosutīts

 

Uzdot jautājumu

 

Jūsu e-pasta adrese: (nekorekta adrese)

Jautājums: (ievadiet tekstu)

(nepareizi)

 

Dziedniecība

Tā ir ne tikai enerģētika, tā ir arī filozofija, zināmā mērā, dzīvesveids, no kura mēs esam daudzu gadsimtu laikā aizbīdīti prom, jo te nākušas daudz svešu varu un kultūru, kas nīcinājušas ārā mūsējo. Paldies Dievam, viss nav iznīcināts! Ja šī kultūra taps iznīcināta, mēs vairs kā latvieši nepastāvēsim. Paraudzīsim, kas ar daudzām lielām, senām tautām notika, kad tās pieņēma svešu kultūru...

 

«ZINTNIEKA» redakcijā, Rīgā, Akadēmijas lauk. 1, 2.stāvā (kreisajā pusē), noteiktās dienās un noteiktā laikā ir iespējams tikties ar TAUTAS MEDICĪNAS speciālistiem.

 

UZZIŅAS pie sekretāres 209.kabinetā vai pa tālr. 67215123

 

 

 

SINDIJS ANSPOKS

ekstrasenss, dziednieks Pieņem OTRDIENĀS no 10.00 (sazināties iepriekš personīgi: t. 28462104)

 

MĀRTIŅŠ LIUKIŠS

dziednieks Pieņem 29.XI un 13.XII no 10.30 (sazināties iepriekš personīgi)

 

AGRIS MIKS

dziednieks, Dabas Reiki meistars Pieņem 10.XII no 10.30 (sazināties iepriekš personīgi: t. 29255890)

 

IVETA HVECKOVIČA

dziedniece Pieņem 29.XI un 13.XII no 14.00 (sazināties iepriekš personīgi: t. 29193931)

 

ANDRIS KRŪMIŅŠ

dziednieks, mags, ekstrasenss Pieņem 4. un 18.XII no 11.00 (sazināties iepriekš personīgi: t. 26683199)

 

INDRA ĀBELE

Reiki dziedniece, meistare-skolotāja, masiere Pieņem 5. un 19.XII no 12.30 (sazināties iepriekš personīgi: t. 26321282)

 

Sertificēta Reiki speciāliste, japāņu Reiki meistare – skolotāja un masiere Indra Ābele (sazināties iepriekš personīgi: m. t. 26321282) pieņem no 12.30 nepāra trešdienās 203. kabinetā.

Indra apmāca jaunus skolniekus, vada Reiki meistarklases, izmantojot dziedinošo Reiki terapiju un dažādas masāžas palīdz atjaunoties organismam un dažu minūšu laikā veic enerģētisko kāju un iegurņa korekciju. Dziednieciskā seansa laikā atbrīvotā enerģijas plūsma kā tīra ūdens straume attīra asinsriti un limfatisko sistēmu, līdzsvaro asinsspiediena, holesterīna un cukura līmeni, atbrīvo no nemiera un bailēm, ķermeņa un dvēseles sāpēm, atjauno organisma aizsardzības spējas un mazina iekaisuma procesus. Izmaiņas var sajust jau pēc pirmā apmeklējuma!

Esiet laipni gaidīti!

  Dziedniece Indra Ābele pieņem pēc pieraksta trešdienās „Zintnieka” redakcijas 203. kabinetā un Cēsu Neredzīgo biedrības 63./6. kabinetā, Kr. Valdemāra ielā 13.

   

  GUNTA IKERE

  dziedniece Pieņem 6. un 20.XII no 11.00 (sazināties iepriekš personīgi: t. 29252944)

   

  MĀRIS GARGURNIS

  dziednieks Pieņem TREŠDIENĀS no 11.00 (sazināties iepriekš personīgi: t. 29235287)

   

  Palīdz sekmīgi novērst sāpes un izmaiņas locītavās un mugurā, galvassāpes, reiboņus, dažādus iekaisumus, noņem enerģētiskos kaitējumus, veic dažādas masāžas.

  Par savu veselību jārūpējas katram pašam un laikus. Ja parādās sāpes muskuļos un locītavās, nevajadzētu tās ignorēt. Pie mums galvenokārt pēc palīdzības griežas ar sāpošām mugurām. Izmaiņas mugurkaulā var veicināt sāpes arī vēdera dobumā.

  Visas dziedināšanas pamatā ir problemātisko vietu masāža visam ķermenim ar bioenerģiju, kas veiksmīgi sakārto organismu, veicina pašdziedināšanos, gūstot labu un noturīgu uzlabojumu. Dziedinām visu organismu, pielietojot dažādas iedarbības metodes, jo jebkurai slimībai jāatrod iemesls.

  Par iemeslu sliktai pašsajūtai un dažādām slimībām var būt arī dažādi kaitējumi, kas izpaužas kā neparasts nogurums — sevišķi vakaros, neveiksmes sadzīvē, attiecībās un sabiedriskajā dzīvē.

  Piedāvājam arī Austrumu masāžas; Tai, Viņ-Dao, klasisko franču un ārstnieciski erotisko masāžu; bet labsajūtai — Ajurvēdas, Čampi un Sambahamas masāžas.

   

  INGA DĀBOLIŅA

  dziedniece Pieņem 3. un 17.XII no 9.00 (sazināties iepriekš personīgi: t. 26527733)

   

  Inga ir dziedniece un mediķe, kura palīdz cilvēkiem un dzīvniekiem. Vispirms — enerģētiskā diagnostika (arī pēc fotogrāfijas). Izmantojot bioenerģētiskās, suģestoloģijas, psihoterapijas, vārdošanas (ūdeni, cukuru, sāli u.c), homeopātijas, fitoterapijas, gaišredzības u.c. dziedināšanas paņēmienus, dziedniece atbrīvo no stresa, noguruma, raudulības, bailēm, slapināšanas gultā, dažādām iekšķīgām kaitēm. Viņa risina mīlestības lietas un ģimenes problēmas, atbrīvo no kaitējuma un lāsta, individuāli apmāca, kā katram pašam sadzirdēt savu iekšējo gudrību un Dieva padomu, kā efektīvāk veikt pašdziedināšanos, nosaka cilvēka saderību ar konkrētiem augiem, pārtiku, medikamentiem utt.

   

  JĀZEPS KANCĀNS

  dziednieks Pieņem TREŠDIENĀS no 9.00 (sazināties iepriekš personīgi: t. 29464873)

   

  Mūsdienās daudzi cilvēki savā profesionālajā jomā ilgstoši atrodas tādā stāvoklī, kas rada kakla un krūšu skriemeļu spriedzi. Un tad kakla un krūšu muskuļi sāk just skābekļa badu, parādās sāpes muskuļos un kaulos, var sākties patoloģiskas izmaiņas skriemeļos un starpskriemeļu diskos. Līdz ar to var sākties galvas reiboņi, vemšana, trokšņi ausīs, roku tirpšana utt. Tas jau liecina par osteohondrozi vai pat porozi. Bet mugurkauls ir veselības pamatu pamats.

  Šādos gadījumos es veicu mugurkaula korekciju un pielietoju vakuumterapiju. Tiek novērsti nosprostojumi parādības, uzlabojas vielmaiņa, palielinās muskuļu saraušanās funkcija, palielinās to tonuss, elastība, notiek tauku un sviedru dziedzeru darbības uzlabošanās, kas veicina lieko sāļu un sārņu izdalīšanos.

  Vēlēšanos būt veselam pastāvīgi jākultivē sevī, jānodarbojas ar pašaudzināšanu, katrā dzīves situācijā jāredz gaišs iznākums, jāvairās no skaudības un it īpaši — nedrīkst turēt sirdī ļaunumu.

  Ilggadīgā dziednieciskā pieredze pierādījusi, ka it sevišķi labi izdodas dziedināt visus iekšējos orgānus, sirdi, acis (uzlabot redzi), sieviešu kaites, kaulus un locītavas, mugurkaula un citas deformācijas, rozi. Tāpat izrādījies, ka arī ļaunuma uzsūtīšanu labiem cilvēkiem spēju ne tikai iegrožot, bet arī likvidēt.

   

  JURIS KRAUCIS

  dziednieks pirtnieks Pieņem 27.XI un 11.XII no 9.00 (sazināties iepriekš personīgi: t. 29473496)

   

  Juris bioenergoterapeita diplomu ieguvis Losandželosas-Kalifornijas-Maskavas Starptautiskajā institūtā, bet medicīnisko izglītību — Rīgā. Par dziednieka kvalifikāciju liecina arī diplomi no Filipīnām un Japānas. Viņš praktizējies Igaunijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Vācijā, Krievijā, Īrijā, Anglijā... Taču ar pilnu atdevi strādā tikai Latvijā — pieņem pacientus, vada dziednieku un pirtnieku skolas nodarbības.

  Dziednieks izmanto bioenerģētiskās metodes, masāžu, sniedz psiholoģisko palīdzību ģimenes un sadzīves problēmu risināšanā, palīdz dzemdību un pēcdzemdību periodā, koriģē stāju, risina mugurkaula problēmas, atbrīvo no locītavu un citām sāpēm (radikulīts, osteohondroze, trīszaru nerva iekaisums). Veiksmīgi tiek galā ar epilepsiju, psoriāzi, valodas raustīšanu, noguruma sindromu, atkarību no alkohola un smēķēšanas. Noņem negatīvo enerģētisko iedarbību no cilvēkiem, dzīvniekiem, lietām un telpām, spēj atrast pazudušas lietas un cilvēkus, var parādīt akas vietu un vietu mājas celtniecībai. Ja pacients netiek pie dziednieka, viņš strādā arī no attāluma.

  Metodes, kā panākt, lai cilvēks justos labi un neslimotu, ir ļoti daudzas un dažādas — dziednieks-pirtnieks tās piemeklē katram individuāli, dāsni dāvājot savas zināšanas un pieredzi, arī mācot, kā veidot veselīgu un harmonisku attieksmi pret līdzcilvēkiem, lietām, norisēm, apkārtējo vidi. Dziednieks māca, kā mainīt dzīvi uz labo pusi, kā atgūt dzīvesprieku un laimi.

   

  VITA CIPRUSE

  dziedniece vārdotāja Pieņem PIEKTDIENĀS no 9.30 (sazināties iepriekš personīgi: t. 26148492)

   

  Laika gaitā manas dziedināšanas tehnikas mainās un pilnveidojas, taču nemainīga paliek vārdošana — šī senā skaņu un vārda vibrāciju nepārspējamā iedarbība gandrīz uz visām kaitēm un nelaimēm. Vispirms «caurskatu» un iespēju robežās attīru pacienta biolauku. Manuprāt, seansa laikā es saņemu Dieva raidīto enerģiju — gan savam spēkam, gan pacienta atveseļošanai. Ar cilvēkiem es strādāju ilgi un rūpīgi — sarunājos, skaitu lūgšanas un speciālus vārdiņus, zīmēju (roku vada kāds neizskaidrojams spēks), vārdoju sāli, krēmus, cukuru, ūdeni...

  Visbiežāk esmu tikusi galā ar enerģētiskajiem kaitējumiem. Tāpat atbrīvoju cilvēkus no dažādām akūtām un pat hroniskām kaitēm — enurēzes, ginekoloģiskām, kaulu un locītavu, sirds un asinsvadu slimībām, atkarības no alkohola, cenšos normalizēt attiecības ģimenē un darbā, palīdzu atšķetināt biznesa problēmas, dziedinu iekšējos orgānus. Bet jo sevišķi labi man padodas tikt galā ar tām kaitēm, kur visefektīvākais palīgs ir vārdošana — piemēram, roze parasti atkāpjas jau pēc pirmā seansa. Jo man ir ļoti stipri vārdiņi.

  Taču visiem gribu atgādināt vienkāršu patiesību — gan kaitnieki, gan slimības baidās no prieka, smaida, labestības, optimisma. Tāpēc aicinu vispirms distancēties no negācijām — neielaidiet tās sevī!

   

  IVITA CIPRUSE

  gaišreģe Pieņem PIEKTDIENĀS no 9.30 (sazināties iepriekš personīgi: t. 28381775)

   

  Ivita gaišredzības seansos izmanto pacienta fotogrāfijas (obligāti!). Ko viņa tur redz? Vispirms jau koncentrē uzmanību uz to, ko vēlas izzināt pacients — veselības stāvokli, enerģētisko kaitējumu un lāstu iespējamo klātesamību un to cēloņus utt. Viņa bieži vien atrisina partnerattiecību un ģimenes problēmas, kā arī palīdz orientēties darba un biznesa jautājumos, lai rastu visoptimālāko pozitīvo risinājumu. Ivita var palīdzēt ieskatīties notiekošajos un gaidāmajos procesos it kā «no malas». Patiesībā viņa dod iespēju visu skaidrāk apzināties un orientē uz pareizāko ceļu, uz vēlamo darbības virzienu, palīdz apzināties riska iespējas un tā rezultātus. Un vienkārši cilvēks pats var izvēlēties, ko un kā darīt. Arī — kā atbrīvoties no neredzamā ļaunuma — enerģētiskā kaitējuma, lāsta.

  Ja Ivitas gaišredzīgās acis konstatē fiziskās veselības problēmas, tad dažos gadījumos viņa arī uzreiz spēj palīdzēt, izmantojot muguras enerģētisko masāžu. Šāda masāža uzlabo asinsriti, palīdz novērst sāpes — sevišķi pie osteohondrozes, neiralģijas u.c. gadījumos.

   

  PĒTERIS LEJIŅŠ (DAUGAVIETIS)

  dziednieks-bioenerģētiķis Pieņem 3. un 17.XII no 10.00 (sazināties iepriekš personīgi: t. 20020510, e-pasts: daugavietisdziedn@inbox.lv)

   

  Veic: Bioenerģētisko negatīvu (lāsts, nolādējums, ļaunās acis, svešas programmas, energovampīrisms, piebūrums) diagnostika un noņemšana no cilvēkiem, dzīvojamām mājām, automašīnām. Čakru tīrīšana. Kompleksā enerģētikas uzlabošana un palielināšana; Savstarpējo attiecību noregulēšana; Cilvēka, ģimenes, auto, mājas u.c. aizsardzības amuletu izgatavošana; Veselības problēmu enerģētiskā dziedināšana, arī ar Dabas Stihiju palīdzību; Negatīvu atmiņu dzēšana; Cilvēka, uzņēmuma, politisko partiju, dažādu organizāciju imidža palielināšana; Uzņēmuma darbinieku bioenerģētiska atlase, testēšana un komplektācija; Uzņēmumu biznesa mērķu testēšana uz izdošanos. Uzņēmuma logo izgatavošana; Darbs ar kolektīvo apziņu (egregoriem). Kolektīvās apziņas dažāda modifikācija; Dažādas bioenerģētiski psiholoģiskas konsultācijas un praktiski padomi sarežģītām dzīves nepieciešamībām.

  Šo darbu var veikt caur fotogrāfiju, firmas logo palīdzību.

   

  Mūsu draugi

  Uzdot jautājumu

  Šeit Jūs varāt uzdot jautājumu "Zintnieka" redakcijai vai arī atstāt savu atsauksmi par žurnāla darbību.

  Turpināt